הורים שואלים

[ File # csp4656743, License # 1908791 ]
Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
(c) Can Stock Photo Inc. / pressmaster
מופע קסמים – זה מה שאתה צריך

בהרבה מאוד כנסים ואירועים עסקיים או משפחתיים, נדרש לפעמים להוסיף תכנית בידור כלשהיא שתפשיר מעט את האווירה הקפואה בחדר כנסים. לא מדובר בכנסים שאמורים לשאת אופי רציני אלא כאלה שאכן נועדו על מנת לגבש את הצוות או לציין סיום של פרויקט כלשהו. בכנסים מעין אלו נשמרת לפעמים האווירה הכבדה והמאופקת המאפיינת את החיים בעסק. לשם כך, כדאי להוסיף תכנית של מופע קסמים במרכז האירוע. המופע יכניס רוח עליזה בין הקהל והאווירה תהיה הרבה יותר נינוחה וזורמת.

מופע קסמים – גם למבוגרים!

יש אנשים שבטוחים כי מופע הקסמים מתאים רק לילדים. באופן אוטומטי, כאשר נכנס קוסם לאירוע הם עוברים לעיין בסמארטפון ומאבדים כל עניין בנעשה. הם מתעוררים רק בסוף האירוע כאשר נשמעות הדי מחיאות הכפיים והילדים מושכים אותו החוצה כי המסיבה כבר נגמרה וצריך ללכת הביתה... אך כאשר המופע עולה בכינוס המיועד רק למבוגרים, באופן אוטומטי יאזינו הקהל ברוב קשב לדברי הקוסם ואף יגלו עניין רב בקסמים שלו, כי הפעם הוא הגיע במיוחד עבורנו, אז אולי יש לו בכל זאת משהו למכור לנו...

חשוב גם לציין שמופע קסמים למבוגרים שונה באופיו מזה לילדים. מופע קסמים המוצאם אישית לקהל המבוגר הוא מופע הרבה יותר תוסס ומכיל באמתחתו תכנים מיוחדים לתפיסת תשומת ליבו של המבוגר.

מופע קסמים – כי יש הרבה מה לחדש לכם בתחום!

פעם היו הקוסמים חוזרים על עצמם עם אותם קסמים שכבר איבדו מחינם ומהקסם שלהם... היום, מודעים הקוסמים לעובדה שכאשר הם באים להופיע עם מופע קסמים ובמיוחד כאשר מדובר בקהל מבוגר ורציני, הם חייבים לחדש ולהפתיע בקסמים שעדיין לא נראו על הבמות. ואכן, הם מצליחים לעשות זאת היטב. יעיד הקהל שקבל את הקוסם שנכנס לאולם במעט חשדנות וסקפטיות. הם אולי אפילו תהו, מה ראו להביא לנו קוסם? כדי שישלוף שפן מהכובע? יוציא לנו שרשרת מפיו? אנחנו כבר מכירים את כל הטריקים – שטיקים הללו... אך לאחר שהמופע התחיל, הצליח הקהל כולו להישבות בקסמיו של הקוסם שבכל זאת הצליח לתפוש את תשומת ליבם.

ובכלל, אחד הדברים האהובים עלי (כצופה מהצד) הוא לנסות לתפוס ולהבין את הקסם ובכל זאת בכל פעם מחדש איני מצליח להבין איך הצליח הקוסם לטשטש את ראייתי ולהצליח בקסמו, הרי אני כבר מבוגר, אני אמור לזהות את ה"טריק" ועדיין אני חסר מילים בכל פעם מחדש.

לכן, בבואכם לבחור אטרקציה לאירוע המיועד למבוגרים, דבר ראשון אל תפסלו את מופע הקסמים! יכול להיות שזה, ובדיוק זה יעשה את האירוע והוא יהיה בדיוק כמו שרציתם שהוא יהיה.

אז אולי באמת כדאי לכם לנסות? מי יודע אולי בכל זאת צפוי לכם אירוע מקסים עם הקוסם!

Leave a Reply